CL31B106KAHZW6E
DigiKeys produktnummer
1276-7031-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-7031-1-ND - Remsbit (CT)
1276-7031-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL31B106KAHZW6E
Beskrivning
CAP CER 10UF 25V X7R 1206
Detaljerad beskrivning
10 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CL31B106KAHZW6E Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,071" (1,80mm)