CL31B102KBCNNNC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CL31B102KBCNNNC |
Beskrivning | CAP CER 1000PF 50V X7R 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1000 pF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CL31B102KBCNNNC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Tolerans ±10% | Tjocklek (max) 0,037" (0,95mm) |