CL05C4R3CB5NNNC
DigiKeys produktnummer
1276-1701-2-ND - Remsa och spole (TR)
1276-1701-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CL05C4R3CB5NNNC
Beskrivning
CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.3 pF ±0,25pF 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CL05C4R3CB5NNNC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
±0,25pF
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)