CIGT201608EHR47MNE | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CIGT201608EHR47MNE |
Beskrivning | FIXED IND 470NH 4.3A 27 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 29 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 470 nH Avskärmad Tunnfilm Induktor 4.3 A Max. 27mOhm 0806 (metrisk 2016) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CIGT201608EHR47MNE Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 4,6A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 27mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Typ Tunnfilm | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda 0806 (metrisk 2016) |
Induktans | Leverantörens enhetsförpackning 0806 (metrisk 2016) |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |