TS36-62-31-BK-G-260-H-SMT-TR-67 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 5 955
TS36-62-31-BK-G-260-H-SMT-TR-67
DigiKeys produktnummer
2223-TS36-62-31-BK-G-260-H-SMT-TR-67TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
Beskrivning
6.2 X 6.2 MM, 3.1 MM ACTUATOR HE
EDA-/CAD-modeller
TS36-62-31-BK-G-260-H-SMT-TR-67 Modeller
Kontur
6,20mm x 6,20mm
Operativ styrka
260gf
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,25mm
3,10mm