TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 5 990
Datablad
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67
TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67
DigiKeys produktnummer
2223-TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67
Beskrivning
6.2 X 6.2 MM, 3.1 MM ACTUATOR HE
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TS36-62-31-BK-G-160-SMT-TR-67 Modeller
Kategori
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Tillv.
Termineringstyp
J ledare
Serie
Kontur
6,20mm x 6,20mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Belysning
Icke-belyst
Artikelstatus
Aktiv
Operativ styrka
160gf
Krets
SPST-NO
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Styrdonsmaterial
Polyftalamid (PPA)
Styrdonstyp
Standard
Brytarrörelse
0,25mm
Monteringstyp
Mekanisk livslängd
100 000 cykler
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
3,10mm