TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 4 970
Datablad
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR
TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR
Beskrivning
6.2 X 6.2 MM, 2 MM ACTUATOR HEIG
EDA-/CAD-modeller
TS34-62-2-BK-G-160-H-SMT-TR Modeller
Kategori
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
2,00mm
Tillv.
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Kontur
6,20mm x 6,20mm
Arbetstemperatur
-40°C-90°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Styrdonsmaterial
Polyftalamid (PPA)
Styrdonstyp
Standard
Brytarrörelse
0,25mm