TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 4 219
Datablad
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från sidan Ytmontering, högervinklad
TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR
TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR
Beskrivning
7 X 3.5 MM, 1.1 MM ACTUATOR HEIG
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TS32-7-35-BK-B-160-RA-H-SMT-TR Modeller
Kategori
Styrdonslängd, högervinklad
3,50mm
Tillv.
Styrdonsorientering
Reglerat från sidan
Serie
Termineringstyp
J ledare
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontur
7,00mm x 3,50mm
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Icke-belyst
Krets
SPST-NO
Operativ styrka
160gf
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Styrdonsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP)
Styrdonstyp
Rektangulär knapp
Brytarrörelse
0,25mm