TS21-34-035-BK-160-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS21-34-035-BK-160-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2223-TS21-34-035-BK-160-SMT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2223-TS21-34-035-BK-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS21-34-035-BK-160-SMT-TR
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS21-34-035-BK-160-SMT-TR Modeller
Kategori
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
1,50mm
Tillv.
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Serie
Termineringstyp
SMD (SMT) uttag
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontur
3,40mm x 3,40mm
Artikelstatus
Aktiv
Belysning
Icke-belyst
Krets
SPST-NO
Operativ styrka
160gf
Brytarfunktion
Av-Mom
Arbetstemperatur
-30°C-80°C
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Styrdonsmaterial
Vätskekristallpolymer (LCP)
Styrdonstyp
Standard
Brytarrörelse
0,15mm