TS07-667-25-BK-160-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS07-667-25-BK-160-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2223-TS07-667-25-BK-160-SMT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2223-TS07-667-25-BK-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS07-667-25-BK-160-SMT-TR
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS07-667-25-BK-160-SMT-TR Modeller
Kategori
Styrdonsorientering
Reglerat från ovan
Tillv.
Termineringstyp
Måsvinge
Serie
Kontur
6,10mm x 6,10mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Belysning
Icke-belyst
Artikelstatus
Aktiv
Operativ styrka
160gf
Krets
SPST-NO
Arbetstemperatur
-30°C-80°C
Brytarfunktion
Av-Mom
Styrdonsmaterial
Polyamid (PA FR52), nylon FR52
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,25mm
Styrdonstyp
Standard
Mekanisk livslängd
80 000 cykler
Monteringstyp
Basproduktens nummer
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt
2,50mm