TS07-667-25-BK-160-SMT-TR | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TS07-667-25-BK-160-SMT-TR |
Beskrivning | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TS07-667-25-BK-160-SMT-TR Modeller |
Kategori | Styrdonsorientering Reglerat från ovan |
Tillv. | Termineringstyp Måsvinge |
Serie | Kontur 6,10mm x 6,10mm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Belysning Icke-belyst |
Artikelstatus Aktiv | Operativ styrka 160gf |
Krets SPST-NO | Arbetstemperatur -30°C-80°C |
Brytarfunktion Av-Mom | Styrdonsmaterial Polyamid (PA FR52), nylon FR52 |
Kontaktklassning @ spänning 0,05A vid 12VDC | Brytarrörelse 0,25mm |
Styrdonstyp Standard | Mekanisk livslängd 80 000 cykler |
Monteringstyp | Basproduktens nummer |
Styrdonets höjd från kretskort, vertikalt 2,50mm |