TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
I lager: 2 942
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Taktila brytare SPST-NO Reglerat från ovan Ytmontering
TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TR
DigiKeys produktnummer
2223-TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TR-ND - Remsa och spole (TR)
2223-TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TRCT-ND - Remsbit (CT)
2223-TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TR
Beskrivning
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
EDA-/CAD-modeller
TS06-667-25-BK-100-G-SMT-TR Modeller
Kontur
6,70mm x 6,00mm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Operativ styrka
100gf
Arbetstemperatur
-30°C-80°C
Styrdonsmaterial
Polyamid (PA FR52), nylon FR52
Kontaktklassning @ spänning
0,05A vid 12VDC
Brytarrörelse
0,25mm
Mekanisk livslängd
100 000 cykler
2,50mm