CP854705-2
DigiKeys produktnummer
102-4053-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CP854705-2
Beskrivning
PELTIER, 40 X 40 X 7.05 MM, 8.5
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
TEC (termoelektriska kylare) 51,6W vid 27°C 8.5 A 80°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CP854705-2 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Delta Tmax @ Th
85°C vid 27°C
Tillverkare
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Höjd
7,05mm
Serie
Antal steg
2
Förpackning
Box
Ström - max
8.5 A
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - max
16.1 V
Typ
TEC (termoelektriska kylare)
Resistans
1.65 Ohms
Storlek/dimension
Fyrkantig - L 40,00mm x B 40,00mm
Arbetstemperatur
80°C
Qmax @ Th
51,6W vid 27°C