CEB-35FD29 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
PUI Audio, Inc.
I lager: 0
Datablad
2.9 kHz Feedback Summerelement 30V p-p 1,378" diam. (35,00mm) 500 Ohms
CEB-35FD29
DigiKeys produktnummer
102-1131-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CEB-35FD29
Beskrivning
BUZZER ELEMENT FDBK 2.9KHZ 35MM
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CEB-35FD29 Modeller
Typ
Feedback
Impedans
500 Ohms
Serie
Kapacitans @ frekvens
25000pF vid 1kHz
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Frekvens
2.9 kHz
Spänning - ingång (max)
30V p-p