CEB-35D26
DigiKeys produktnummer
102-1128-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CEB-35D26
Beskrivning
BUZZER ELEMENT FDBK 6.4KHZ 20MM
Detaljerad beskrivning
2.6 kHz Standard Summerelement 30V p-p 1,378" diam. (35,00mm) 300 Ohms
EDA-/CAD-modeller
CEB-35D26 Modeller
Typ
Standard
Impedans
300 Ohms
Serie
Kapacitans @ frekvens
30000pF vid 1kHz
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Storlek/dimension
1,378" diam. (35,00mm)
Frekvens
2.6 kHz
Spänning - ingång (max)
30V p-p