CEB-20D64
DigiKeys produktnummer
102-1126-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CEB-20D64
Beskrivning
BUZZ ELMNT PZO 6.5KHZ 20MM W/WIR
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.5 kHz Standard Summerelement 30V p-p 0,787" diam. (20,00mm) 350 Ohms
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CEB-20D64 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Typ
Standard
Tillverkare
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedans
350 Ohms
Serie
Kapacitans @ frekvens
13000pF vid 120 Hz
Förpackning
Påse
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
0,787" diam. (20,00mm)
Frekvens
6.5 kHz
Terminering
Trådledare
Spänning - ingång (max)
30V p-p