53K465-500N5
DigiKeys produktnummer
53K465-500N5-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
53K465-500N5
Beskrivning
N TYPE PANEL JACK
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
N-typ Kontaktdon Uttag, honsockel 50Ohm Panelfäste Lödmetall
Kategori
Frekvens - max
11 GHz
Tillv.
Antal portar
1
Förpackning
Bulk
Höljesfärg
Silver
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial, mitt
Berylliumkoppar
Kontaktdonsutförande
Stommaterial
Mässing
Kontaktdonstyp
Uttag, honsockel
Kroppytbehandling
Vitmetall
Kontaktterminering
Lödmetall
Kontaktplätering, mitt
Guld
Skärmterminering
Lödmetall
Dielektriskt material
Polytetrafluoreten (PTFE)
Impedans
50Ohm
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Monteringstyp
Panelfäste
Spänningsvärde
500 V