VS12VUA1VWMTR
DigiKeys produktnummer
846-VS12VUA1VWMTR-ND - Remsa och spole (TR)
846-VS12VUA1VWMTRCT-ND - Remsbit (CT)
846-VS12VUA1VWMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VS12VUA1VWMTR
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 19.9VC PMDE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
19,9V Klämma 10,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering PMDE
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
200W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
12V (max.)
Inkapsling/låda
2-SMD, flata ledningar
Spänning - genombrott (min)
13,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
19,9V