TFZVTR36B | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | TFZVTR36B |
Beskrivning | DIODE ZENER 36V 500MW TUMD2M |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder - zener 36 V 500 mW ±3% Ytmontering |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | TFZVTR36B Modeller |
Kategori | Impedans (max) (Zzt) 75 Ohms |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 200 nA @ 27 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur 150°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - Zener (Nom) (Vz) | Inkapsling/låda |
Tolerans ±3% | Basproduktens nummer |
Effekt - max 500 mW |