SMLK28WBJCW1 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 1 097
Datablad
LED-belysning SML Vit, kall 8000K 3,9V 90mA 4-SMD, flata ledningar
SMLK28WBJCW1
DigiKeys produktnummer
846-1071-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMLK28WBJCW1
Beskrivning
LED SML COOL WHITE 8000K 1808
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMLK28WBJCW1 Modeller
Kategori
Spänning - fram (Vf) (Typ)
3,9V
Tillv.
Lumen/Watt @ ström - test
60 lm/W
Serie
Ström - max
150mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
4-SMD, flata ledningar
Färg
Leverantörens enhetsförpackning
CCT (K)
8000K
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,079" (4,00 x 2,00mm)
Flöde @ 25°C, ström - test
21lm (typ)
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)
Ström - test
90mA