RB550VM-30FHTE-17
DigiKeys produktnummer
RB550VM-30FHTE-17TR-ND - Remsa och spole (TR)
RB550VM-30FHTE-17CT-ND - Remsbit (CT)
RB550VM-30FHTE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RB550VM-30FHTE-17
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA UMD2
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 30 V 500mA Ytmontering UMD2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB550VM-30FHTE-17 Modeller
Kategori
Ström - läckström @ Vr
35 µA @ 30 V
Tillv.
Grad
Automotive
Digi-Reel®
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
30 V
Leverantörens enhetsförpackning
UMD2
Ström - likriktat medelvärde (Io)
500mA
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
590 mV @ 500 mA
Basproduktens nummer
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)