RB162MM-60TFTR | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | RB162MM-60TFTR |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 60 V 1A Ytmontering PMDU |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | RB162MM-60TFTR Modeller |
Kategori | Ström - läckström @ Vr 100 µA @ 60 V |
Tillv. | Grad Automotive |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Godkännande AEC-Q101 |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 60 V | Leverantörens enhetsförpackning PMDU |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 1A | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 650 mV @ 1 A | Basproduktens nummer |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |