RB050LAM-60TFTR
DigiKeys produktnummer
RB050LAM-60TFTR-ND - Remsa och spole (TR)
RB050LAM-60TFCT-ND - Remsbit (CT)
RB050LAM-60TFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RB050LAM-60TFTR
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 60V 3A PMDTM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 60 V 3A Ytmontering PMDTM
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RB050LAM-60TFTR Modeller
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
26.35 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 µA @ 60 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstyp
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
60 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
3A
Leverantörens enhetsförpackning
PMDTM
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
560 mV @ 3 A
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)