CDZVT2R3.3B
DigiKeys produktnummer
CDZVT2R3.3BTR-ND - Remsa och spole (TR)
CDZVT2R3.3BCT-ND - Remsbit (CT)
CDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDZVT2R3.3B
Beskrivning
DIODE ZENER 3.3V 100MW VMN2M
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 3.3 V 100 mW Ytmontering VMN2M (SOD-923)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDZVT2R3.3B Modeller
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
120 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
20 µA @ 1 V
Serie
Arbetstemperatur
150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
VMN2M (SOD-923)
Effekt - max
100 mW