Bilden för SM-RVT50HQTFWN00 är inte tillgänglig
SM-RVT50HQTFWN00
DigiKeys produktnummer
5436-SM-RVT50HQTFWN00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SM-RVT50HQTFWN00
Beskrivning
5.0" RGB, HB, IPS, METAL FRAME
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Utan pekfunktion Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - Färg, IPS-panel (In-Plane Switching) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategori
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Tillverkare
Riverdi
Pixlar
800 x 480 (WVGA)
Förpackning
Box
Gränssnitt
RGB
Artikelstatus
Aktiv
Styrenhetstyp
ST7262-G4
Displaytyp
TFT - Färg, IPS-panel (In-Plane Switching)
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Bakgrundsfärg
Svart
Pekskärm
Utan pekfunktion
Punktstorlek
B 0,14 x H 0,14mm
Diagonal skärmstorlek
5" (127,00mm)
Bildpunktsavstånd
B 0,14 x H 0,14mm
Visningsområde
B 120,70 x H 75,80mm