UAL50-1R5F8
UAL50-1R5F8
UAL50-1R5F8
DigiKeys produktnummer
696-1466-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UAL50-1R5F8
Beskrivning
RES CHAS MNT 1.5 OHM 1% 50W
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 Ohms ±1% 50W Trådlindad Chassimonterade resistorer
EDA-/CAD-modeller
UAL50-1R5F8 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Förpackning
Bulk
Resistans
1.5 Ohms
Storlek/dimension
L 1,969" x B 1,142" (50,00 x 29,00mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,630" (16,00mm)
Effekt (Watt)
50W