UAL50-16RF8
DigiKeys produktnummer
696-1507-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UAL50-16RF8
Beskrivning
RES CHAS MNT 16 OHM 1% 50W
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Ohms ±1% 50W Trådlindad Chassimonterade resistorer
EDA-/CAD-modeller
UAL50-16RF8 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Förpackning
Påse
Resistans
16 Ohms
Storlek/dimension
L 1,969" x B 1,142" (50,00 x 29,00mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,630" (16,00mm)
Effekt (Watt)
50W