UAL25-3KF8
DigiKeys produktnummer
696-UAL25-3KF8-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UAL25-3KF8
Beskrivning
RES CHAS MNT 3K OHM 1% 25W
Detaljerad beskrivning
3 kOhms ±1% 25W Trådlindad Chassimonterade resistorer
EDA-/CAD-modeller
UAL25-3KF8 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Resistans
3 kOhms
Storlek/dimension
L 1,063" x B 1,079" (27,00 x 27,40mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,575" (14,60mm)
Effekt (Watt)
25W