UAL25-200RF8
DigiKeys produktnummer
696-1444-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UAL25-200RF8
Beskrivning
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 25W
Detaljerad beskrivning
200 Ohms ±1% 25W Trådlindad Chassimonterade resistorer
EDA-/CAD-modeller
UAL25-200RF8 Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Resistans
200 Ohms
Storlek/dimension
L 1,063" x B 1,079" (27,00 x 27,40mm)
Tolerans
±1%
Höjd - monterad (max)
0,575" (14,60mm)
Effekt (Watt)
25W