SSD-250A-C-T
DigiKeys produktnummer
118-SSD-250A-C-T-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SSD-250A-C-T
Beskrivning
CURRENT SENSOR SWITCH 250A
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Strömsensorer 250A 1 kanaler Strömbrytare Dubbelriktad
Kategori
Utgång
CAN-buss
Tillv.
Frekvens
DC-5kHz
Serie
Linjäritet
±0,1%
Förpackning
Påse
Precision
±0,1%
Artikelstatus
Aktiv
Spänning - källa
5V-60V
För mätning
DC
Ström - drift (max)
55mA
Sensortyp
Arbetstemperatur
-40°C-115°C