S4-0R03F1 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | S4-0R03F1 |
Beskrivning | RES 0.03 OHM 1% 2W 4525 |
Tillverkarens standardleveranstid | 14 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 30 mOhms ±1% 2W Chipresistor 4525 J-Lead Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet Trådlindad |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | S4-0R03F1 Modeller |
Kategori | Sammansättning |
Tillv. | Egenskaper Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet |
Serie | Arbetstemperatur -55°C-275°C |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 4525 J-Lead |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,449" x B 0,252" (11,40 x 6,40mm) |
Resistans | Höjd - monterad (max) 0,197" (5,00mm) |