S4-0R03F1
DigiKeys produktnummer
696-S4-0R03F1TR-ND - Remsa och spole (TR)
696-S4-0R03F1CT-ND - Remsbit (CT)
696-S4-0R03F1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S4-0R03F1
Beskrivning
RES 0.03 OHM 1% 2W 4525
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30 mOhms ±1% 2W Chipresistor 4525 J-Lead Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet Trådlindad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S4-0R03F1 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
4525 J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,252" (11,40 x 6,40mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)