S3-0R075F1
DigiKeys produktnummer
696-S3-0R075F1TR-ND - Remsa och spole (TR)
696-S3-0R075F1CT-ND - Remsbit (CT)
696-S3-0R075F1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S3-0R075F1
Beskrivning
RES 0.075 OHM 1% 3W 6327
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
75 mOhms ±1% 3W Chipresistor 6327 J-Lead Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet Trådlindad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S3-0R075F1 Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, pulsmotstånd, säkerhet
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-275°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
6327 J-Lead
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,626" x B 0,272" (15,90 x 6,90mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,268" (6,80mm)