MT5-0R05F3
DigiKeys produktnummer
696-1742-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MT5-0R05F3
Beskrivning
RES 0.05 OHM 1% 5W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 mOhms ±1% 5W Hålmonterade resistorer Axiell Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd, säkerhet Metallelement
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MT5-0R05F3 Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Sammansättning
Serie
Egenskaper
Strömavkänning, flamsäker, fuktbeständig, icke-induktiv, pulsmotstånd, säkerhet
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,335" x L 0,890" (8,51 x 22,61mm)