XUP736125.000JU6I
DigiKeys produktnummer
800-3704-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUP736125.000JU6I
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
115mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)