XUP735133.330000I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
SiTime
133.33 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XUP735133.330000I
DigiKeys produktnummer
800-XUP735133.330000ITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUP735133.330000I
Beskrivning
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
115mA
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)