XUP535156.250000K
DigiKeys produktnummer
800-XUP535156.250000KTR-ND - Remsa och spole (TR)
800-XUP535156.250000KCT-ND - Remsbit (CT)
800-XUP535156.250000KDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUP535156.250000K
Beskrivning
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
115mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)