XUM535156.250000I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 644
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
SiTime
I lager: 0
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
I lager: 566
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XUM535156.250000I
DigiKeys produktnummer
800-XUM535156.250000ITR-ND - Remsa och spole (TR)
800-XUM535156.250000ICT-ND - Remsbit (CT)
800-XUM535156.250000IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUM535156.250000I
Beskrivning
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
97mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)