XUL726125.000000X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
SiTime
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XUL726125.000000X
DigiKeys produktnummer
800-XUL726125.000000XTR-ND - Remsa och spole (TR)
800-XUL726125.000000XCT-ND - Remsbit (CT)
800-XUL726125.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUL726125.000000X
Beskrivning
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
90mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)