XUL528156.250000X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
Bilden för XUL528156.250000X är inte tillgänglig
XUL528156.250000X
DigiKeys produktnummer
800-XUL528156.250000X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUL528156.250000X
Beskrivning
XUL5 APXOXXX
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
156.25 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±20ppm
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
90mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)