XUL510300.000000I
DigiKeys produktnummer
800-XUL510300.000000ITR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XUL510300.000000I
Beskrivning
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
300 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
1,8V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±100ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - drift (max)
65mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)