XLP735148.500000X
DigiKeys produktnummer
800-XLP735148.500000X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XLP735148.500000X
Beskrivning
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVPECL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
148.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Ström - drift (max)
120mA
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,205" (7,50 x 5,20mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)