XLL725148.500000I är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
SiTime
I lager: 0
Datablad
148.5 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XLL725148.500000I
DigiKeys produktnummer
800-XLL725148.500000ITR-ND - Remsa och spole (TR)
800-XLL725148.500000ICT-ND - Remsbit (CT)
800-XLL725148.500000IDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XLL725148.500000I
Beskrivning
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - källa
2,5V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - drift (max)
34mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,057" (1,45mm)