XLH53V025.000000X
DigiKeys produktnummer
XLH53V025.000000X-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XLH53V025.000000X
Beskrivning
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz VCXO HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
35mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,203" x B 0,132" (5,15 x 3,35mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)