XLH535125.000000I
DigiKeys produktnummer
800-4278-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XLH535125.000000I
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) HCMOS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
47mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,203" x B 0,132" (5,15 x 3,35mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,055" (1,40mm)