X9317WS8IZ-2.7T1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 230
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Digitala potentiometrar 10k Ohm 1 kretsar 100 uttag Upp/ner (U/D, INC, CS) Gränssnitt 8-SOIC
X9317WS8IZ-2.7T1
DigiKeys produktnummer
X9317WS8IZ-2.7T1TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X9317WS8IZ-2.7T1
Beskrivning
IC DIG POT 10K 8-SOIC
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
X9317WS8IZ-2.7T1 Modeller
Kategori
Gränssnitt
Upp/ner (U/D, INC, CS)
Tillverkare
Minnestyp
Icke-flyktigt
Serie
Spänning - källa
2,7V-5,5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tolerans
±20%
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturkoefficient (typ)
±300ppm/°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Monteringstyp
Ytmontering
Avsmalning
Linjär
Leverantörens enhetsförpackning
8-SOIC
Konfiguration
Potentiometer
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Antal kretsar
1
Arbetstemperatur
-40°C-85°C