X9315TMZ-2.7T1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Renesas Electronics Corporation
I lager: 80
Datablad
Digitala potentiometrar 100k Ohm 1 kretsar 32 uttag Upp/ner (U/D, INC, CS) Gränssnitt 8-MSOP
X9315TMZ-2.7T1
DigiKeys produktnummer
X9315TMZ-2.7T1-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
X9315TMZ-2.7T1
Beskrivning
IC DIG POT 100K 8-MSOP
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
X9315TMZ-2.7T1 Modeller
Kategori
Gränssnitt
Upp/ner (U/D, INC, CS)
Tillverkare
Minnestyp
Icke-flyktigt
Serie
Spänning - källa
2,7V-5,5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tolerans
±20%
Artikelstatus
Aktiv
Temperaturkoefficient (typ)
±300ppm/°C
Programmerbar av DigiKey
Inte verifierat
Monteringstyp
Ytmontering
Avsmalning
Linjär
Leverantörens enhetsförpackning
8-MSOP
Konfiguration
Potentiometer
Inkapsling/låda
8-TSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,118", 3,00mm)
Antal kretsar
1
Arbetstemperatur
0°C-70°C