TDINV3000W050B-KIT
DigiKeys produktnummer
1707-TDINV3000W050B-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TDINV3000W050B-KIT
Beskrivning
EVAL BOARD FOR TP65H050G4WS
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
TP65H050G4WS - DC/AC-växelriktare 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Spänning - ingång
400V
Tillverkare
Renesas Electronics Corporation
Regulatortopologi
Full brygga
Förpackning
Box
Frekvens - switchande
50kHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Innehåll
Kort
Huvudsyfte
DC/AC-växelriktare
Använd IC / komponent
TP65H050G4WS
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Basproduktens nummer
Effekt - utgång
3kW