RTKA223011DE0010BU
RTKA223011DE0010BU
DigiKeys produktnummer
20-RTKA223011DE0010BU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTKA223011DE0010BU
Beskrivning
EVAL BOARD FOR RAA223011
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RAA223011 - AC/DC-omvandlare 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Ström - utgång
300mA
Tillverkare
Renesas Electronics Corporation
Spänning - ingång
85-265VAC
Förpackning
Box
Regulatortopologi
Buck
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - switchande
33kHz
Huvudsyfte
AC/DC-omvandlare
Innehåll
Kort
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Använd IC / komponent
RAA223011
Effekt - utgång
3,6W
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning
12V