RTKA223011DE0000BU
RTKA223011DE0000BU
RTKA223011DE0000BU
DigiKeys produktnummer
20-RTKA223011DE0000BU-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RTKA223011DE0000BU
Beskrivning
EVAL BOARD FOR RAA223011
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RAA223011 - AC/DC, primärsida 1 oisolerade utgångar Utgångar utvärderingskort
Kategori
Ström - utgång
300mA
Tillverkare
Renesas Electronics Corporation
Spänning - ingång
185-265VAC
Förpackning
Bulk
Regulatortopologi
Buck
Artikelstatus
Aktiv
Frekvens - switchande
30kHz
Huvudsyfte
AC/DC, primärsida
Innehåll
Kort
Utgångar och typ
1 oisolerade utgångar
Använd IC / komponent
RAA223011
Effekt - utgång
3,6W
Basproduktens nummer
Spänning - utspänning
12V